užitečné rady v péči o kočku

 

Ať už je to jakákoli osobnost, každá kočka si zaslouží hodně lásky. Pro lidi, s nimiž bydlí, se stane věrným přítelem či dokonce členem rodiny.  

 

Junior

Kotě
Koťata mají hlavy plné nezbedností, jsou zvědavá a hoří nedočkavostí dostat se ven objevovat velký svět. Občas je musíte trochu mírnit, ale se svou nakažlivou energií a chutí do života jsou prostě neodolatelné

 

Zde najdete rady pro péči o koťata. activeAktivní kočka
Dospělé kočky mohou být temperamentní, přítulné i mimořádně hravé. Některé velmi rády navazují kontakt s lidmi či jinými zvířaty. Jiné zas nejraději loví a všechno objevují samy. Ať už je to zvědavý průzkumník nebo ochočený tygřík, každá kočka má svébytný charakter, který nám občas připomene hbitým kočičím drápkem.

 

Jak nejlépe komunikovat s aktivními kočkami?

 

 

 

 

 

CitlivéNáročné a citlivé kočky

Nezapomínáme ani na náročné a citlivé kočky, které potřebují mnoho náklonnosti a péče, aby byly spokojené. Citlivá kočka může být někdy stresovaná, a pak se ráda stáhne do ústranní, aby se mohla v klidu uvolnit. Citlivé kočky se nejlépe hodí k lidem, kteří také vedou poklidný život.

 

Zde najdete užitečné informace o citlivých kočkách.

 

 

 

 

in homeIn-Home

Kočky, které žijí v domě nebo bytě, se nemohou vydovádět venku a vydávat se na lov. To ovlivňuje také jejich chování  v domácnosti. A tak se člověk i zvíře musí naučit respektovat nároky toho druhého.

 

Zde najdete rady pro péči o spokojené kočičí mazlíčky žijící v bytě.

 

 

 

 

 


 

© 2013 Mars, Incorporated and its Affiliates. All Rights Reserved.