Citlivá kočka

 

PROČ KOČKA VĚNUJE TOLIK ČASU HYGIENĚ?

Kočky se nemyjí proto, že chtějí dobře vypadat! Během olizování se srst vyhlazuje a pokrývá bílkovinou přítomnou ve slinách, což chrání organizmus jak proti chladu a vlhku, tak proti přehřátí. Důkladná toaleta také snižuje nervové vypětí. I když hygienické procedury trvají velmi dlouho, zvláště pokud má kočka dlouhou srst, udržování pokožky a srsti v čistotě je kočičí způsob obrany proti chorobám.

Perfect Fit obsahuje biotin, zinek a kyselinu linolovou, které jsou nezbytné pro zdravou a krásnou kočičí pokožku a srst.

 

PROČ NĚKTERÉ KOČKY NEPOUŽÍVAJÍ ZÁCHOD, POKUD SE V BLÍZKOSTI POHYBUJÍ JEJICH MAJITELÉ?

Kočka je doma nezávislé a velmi hrdé zvíře. Nemá ráda, když něco ruší její klid při jídle, spánku na pohovce nebo při používání záchodu. Dopřejme jí právo na soukromí a dovolme, aby si zachovala svou důstojnost!

Perfect Fit Sensitive obsahuje kuřecí maso, jež je dokonalým zdrojem bílkovin a přírodních vláknin, které udržují střeva zdravá a pomáhají zachovat rovnováhu minerálů, což snižuje pravděpodobnost vzniku močových kamenů.

 

MOJE KOČKY JSOU CITLIVĚJŠÍ A CHOULOSTIVĚJŠÍ NEŽ OSTATNÍ. JAK JIM MOHU POMOCI?

I když kočka onemocní velmi zřídka, přece jsou někteří jedinci choulostivější. Správná výživa dodá Vaší citlivé kočce síly a zvýší její odolnost proti chorobám.

Zdravá strava je pro kočky základ. Perfect Fit Sensitive obsahuje sadu vitaminů a minerálů, které díky posilování imunitního systému udržují Vaši citlivou kočku ve formě a dokonale zdravou.

 

MOJE KOČKA MÁ OBČAS PROBLÉMY S TRÁVENÍM – CO MÁM DĚLAT?

I když kočka onemocní velmi zřídka, přece jsou některá zvířata choulostivější. Správná výživa dodá Vaší citlivé kočce síly a zajistí správné fungování její trávicí soustavy.

 

Perfect Fit Sensitive neobsahuje pšenici a sóju, jež mohou způsobovat trávicí problémy. Toto krmivo je zdrojem nutričních složek, které jsou důležité pro zdraví, a kočka jej bude přijímat s opravdovým potěšením.


 

© 2013 Mars, Incorporated and its Affiliates. All Rights Reserved.