adult

 

MOJE KOČKA MÁ OBČAS PROBLÉMY S TRÁVENÍM – CO MÁM DĚLAT?

I když kočka onemocní velmi zřídka, přece jsou některá zvířata choulostivější. Správná výživa dodá Vaší citlivé kočce síly a zajistí správné fungování její trávicí soustavy.

 

Perfect Fit Adult obsahuje směs rybího masa, rýže a přírodních druhů vlákniny, která je šetrná k trávicímu systému kočky a aktivně přispívá k bezproblémové funkci všech vnitřních orgánů. Toto krmivo je zdrojem nutričních složek, které jsou důležité pro zdraví, a kočka jej bude přijímat s opravdovým potěšením.


CO MŮŽU UDĚLAT PRO TO, ABY MOJE KOČKA BYLA CO NEJZDRAVĚJŠÍ?

Kočky, které chodí na pravidelné výlety ven, mohou být vystaveny různým nákazám. Území kočky bývá obrovské – jeho plocha může zahrnovat až 60 hektarů! Prostor ovládaný kocourem je dokonce desetkrát větší než prostor kočky. Právě proto se majitel nikdy nedozví, kam jeho kočka chodí a koho každý den potkává. Ale i dospělé kočky žijící v bytě se mohou setkat s nežádoucími mikroorganismy. Zdravá a dobře krmená kočka si udržuje svou přirozenou obranyschopnost.

 

Perfect Fit Adult obsahuje směs přírodních antioxidantů, jako např. vitamin E, lutein či zinek, které podporují obranyschopnost organizmu. S takovým krmením se žádný majitel nemusí bát, kde se potuluje a koho potkává jeho mazlíček.

 

JAK SE MÁM STARAT O ZUBY SVÉ KOČKY?

Nejlepší je od malička naučit kočku na pravidelné čištění zubů jemným kartáčkem. Perfect Fit však přišel na způsob, jak napomoci zdraví zubů kočky i při běžném krmení. Speciálně tvarované granule napomáhají snižovat tvorbu zubního plaku a kamene a redukovat nepříjemný zápach z tlamičky. Speciální tvar granulí a jejich jedinečná abrazivní struktura společně podporují žvýkání, a tím odstraňování zubního plaku. Perfect Fit Adult navíc obsahuje vápník a fosfor pro zdravé a silné zuby.


PROČ KOČKA VĚNUJE TOLIK ČASU HYGIENĚ?

Kočky se nemyjí proto, že chtějí dobře vypadat! Během olizování se srst vyhlazuje a pokrývá bílkovinou přítomnou ve slinách, což chrání organizmus jak proti chladu a vlhku, tak proti přehřátí. Důkladná toaleta také snižuje nervové vypětí. I když hygienické procedury trvají velmi dlouho, zvláště pokud má kočka dlouhou srst, udržování pokožky a srsti v čistotě je kočičí způsob obrany proti chorobám.

 

Perfect Fit obsahuje biotin, zinek a omega-6 mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro zdravou a krásnou kočičí pokožku a srst.

 


 

© 2013 Mars, Incorporated and its Affiliates. All Rights Reserved.