aktivní kočka

 

PROČ AKTIVNÍ KOČKY PŘISTÁVAJÍ VŽDY NA VŠECH ČTYŘECH TLAPKÁCH?

Chcete o kočkách vědět všechno? Všimněte si, že aktivní kočky mají neobyčejně pružné páteřní obratle, což jim usnadňuje svinutí těla a zaujetí správné polohy při „přistávání“. Během pádu kočky drží přední nohy přímo u hlavy a zadní vysoko nahoře. To jim umožňuje ztlumit pád.

Krmivo Perfect Fit Active obsahuje vápník, fosfor a vitamin D, které zajistí kočce pevné kosti a sílu ve svalech. Díky tomu bude zapálený cestovatel vždy připraven vyrazit za zábavou.

 

JAK SE MÉ KOČCE VŽDY PODAŘÍ VYHNOUT SE HRNKU, KDYŽ VYSKAKUJE NA STŮL?

Dobrý a ostrý zrak je pro aktivní kočku neobyčejně důležitý. Kočičí oči jsou poměrně veliké vzhledem k velikosti těla a jejich zorné pole je 285 stupňů. To kočkám umožňuje přesně vypočítat vzdálenost mezi předměty a vyhnout se překážkám. Díky tomu, že se kočičí zornice dokáže rozšířit až třikrát více než lidská, vidí kočka ostře i při slabém osvětlení.

Perfect Fit Active obsahuje vitamin A, lutein a taurin, které mají příznivý vliv na uchování dobrého zraku. Vaše kočka bude moci vždy skvěle skákat, přistávat a vyhýbat se hrnkům!

 

PROČ KOČKY PŘINÁŠEJÍ DOMŮ TĚLA SVÝCH OBĚTÍ?

Dělá Vám starosti, že Váš miláček přináší domů těla ulovených zvířat a hledáte radu, jak tomu zabránit? Kočka díky svému charakteru loví nejen pro svou obživu, ale také pro radost. Majitel si může představovat, že mu kočka přináší ulovené zvíře jako dárek, ale ve skutečnosti si kočky odnášejí své oběti na bezpečná místa, aby se z nich mohly v klidu radovat.

Perfect Fit Active obsahuje vitamin A, lutein, taurin, vitaminy skupiny B a železo, které zvířeti zajišťují správný metabolizmus a ostrý zrak.

 

PROČ SE VOUSY MÉ KOČKY TŘESOU?

Kočičí vousy jsou typické hmatové chlupy, obdivuhodně citlivé detektory pohybu, které přijímají otřesy vzduchu odraženého od předmětů v okolí kočky. Zvíře může takto identifikovat objekt, zhodnotit jeho rozměr a tvar. To je důležité zvláště v noci, kdy tma znemožňuje důkladný průzkum terénu.

Perfect Fit Active obsahuje vysoce kvalitní bílkoviny, které zajišťují, aby byly kočičí vousy zdravé. Aktivní kočky se mohou snadno pohybovat po setmění, protože dokonale vědí, co se kolem nich děje.

 

KAM AŽ CHODÍ MOJE KOČKA?

Území kočky bývá obrovské – jeho plocha může zahrnovat až 60 hektarů! Prostor ovládaný kocourem je dokonce desetkrát větší než prostor kočky. Právě proto se majitel nikdy nedozví, kam jeho kočka chodí a koho každý den potkává.

Perfect Fit Active obsahuje směs přírodních antioxidantů, jako např. vitamin E, vitamin C, taurin, lutein či zinek, které podporují obranyschopnost organizmu. S takovým krmením se žádný majitel nemusí bát, kde se potuluje a koho potkává jeho mazlíček.

 

PROČ MOJE KOČKA NEDOKÁŽE POSEDĚT NA MÍSTĚ?

Aktivní kočky mají pořád co dělat – honí se, šplhají, skáčou, sledují, stopují a loví vše, co se hýbe. Takto si nejen hrají, ale také trénují svou kondici.

 

Krmivo Perfect Fit Active bylo navrženo tak, aby uspokojilo potřeby aktivní kočky. Obsahuje směs vitaminů, minerálů a bílkovin, potřebných k budování silných svalů a kostí, a také železo a vitaminy skupiny B zajišťující vitalitu a obratnost.


 

© 2013 Mars, Incorporated and its Affiliates. All Rights Reserved.